GARDENA SLANGSTUK MET REGULEERVENTIEL 13MM (1/2″) en 15MM (5/8)

12,45

Eenvoudig verwisselen van aansluitgereedschap, in het bijzonder bij hoge waterdruk met het Gardena slangstuk met reguleerventiel. Zo kun je op het slangeinde eenvoudig de waterdoorvoer regelen of afsluiten als je van aansluitgereedschap wilt wisselen.

Ook verkrijgbaar voor 19mm (3/4″) slangen

Meer informatie →

Binnen 1-3 werkdagen in huis

Beschrijving

GARDENA SLANGSTUK MET REGULEERVENTIEL 13MM (1/2″) en 15MM (5/8)

Eenvoudig verwisselen van aansluitgereedschap, in het bijzonder bij hoge waterdruk met het Gardena slangstuk met reguleerventiel. Zo kun je op het slangeinde eenvoudig de waterdoorvoer regelen of afsluiten als je van aansluitgereedschap wilt wisselen. Dat scheelt weer een wandeling naar de waterkraan. Geschikt voor 13 mm (1/2″) slangen.

Ook verkrijgbaar voor 19mm (3/4″) slangen

Extra informatie
Levertijd

1-3 dagen

Merk

Gardena

Over Gardena
Gardena is al sinds 1968 bezig met het vernieuwen en ontwikkelen van tuingereedschap. Het Duitse bedrijf staat garant voor kwaliteit, gebruiksgemak en vernieuwing. Precies daarom heeft Morsink Dier & Hobby de producten van Gardena in het assortiment.
Bestellen & Verzending

ONLINE BESTELLEN

Bij Morsink Dier & Hobby kun je een groot deel van het assortiment online bestellen. Gemak dient de mens, snappen wij dat? Ja natuurlijk! Hoe gezellig wij het ook vinden dat je bij ons in de winkel komt, soms komt het niet uit. Je bestelt dan eenvoudig jouw producten bij ons op de webshop. Je kunt je bestelling in de winkel ophalen of laten thuisbezorgen. Sommige artikelen worden niet thuisbezorgd en zijn alleen af te halen bij onze winkel, dit staat duidelijk vermeld. Voor je je bestelling plaatst zie je de eventuele verzendkosten. Alle getoonde prijzen zijn inclusief btw.

VERZENDKOSTEN

Je kunt je bestelling ook laten thuisbezorgen. Een bestelling bij Morsink Dier & Hobby wordt bij je thuis bezorgd vanaf €5,95 en is gratis bij bestellingen vanaf €75,-. Voor de meeste artikelen die je laat bezorgen geldt binnen 2-4 werkdagen bij je thuis geleverd. Langere levertijd om welke reden dan ook? Dan nemen wij contact met je op.

Bestellingen worden geleverd door verschillende vervoerders geleverd en kunnen dus ook een andere levertijd hebben. Als je zending door de betreffende vervoerder ontvangen is, krijg je per mail een track & trace code waarmee je de zending kunt volgen via de website of app van de betreffende vervoerder.

Voor een aantal artikelen berekenen wij een zogeheten transporttoeslag. Waarom? Omdat dat deze artikelen afwijken van de ‘standaard verzendnormen’ vanuit onze transporteurs. Denk hierbij bijvoorbeeld aan zware artikelen, deze moeten per stuk verpakt en verstuurd worden omdat de simpele reden dat pakketbezorgers het anders niet meer kunnen tillen. Of een bestelling heeft zo’n grote volume, denk aan hooibalen (je denkt misschien: verkopen jullie die echt online? Ja zeker!), waardoor het in meerdere pakketten verstuurd moet worden. Laatste voorbeeld: kwetsbare artikelen, die wij extra goed willen verpakken zodat het veilig bij jou thuis komt. 

TRANSPORTTOESLAG 

Maak je geen zorgen! De transporttoeslag zit al verwerkt bij in de verzendkosten die je ziet in jouw winkelwagen en besteloverzicht. Je komt niet voor onverwachte verrassingen te staan, geen extra kosten achteraf, geen kleine lettertjes. Zie je verzendkosten, maar zit jouw bestelling boven de €75? Dan heb je dus een artikel bij in de bestelling waar een transporttoeslag voor geldt.

PRIJZEN WINKEL VS. WEBSHOP

De afgelopen maanden stonden in het teken van prijswijzigingen, zo ook bij ons. Het lijkt erop dat prijzen langzaam aan het stabiliseren zijn. Inmiddels vind je zo’n 2.500 artikelen op onze webshop, daardoor kan het zijn dat er een prijs op de webshop afwijkt van de winkelprijs. Dit is natuurlijk niet de bedoeling en proberen wij te vermijden. Mocht een afwijkende prijs toch het geval zijn, dan hanteren wij de regel: de winkelprijs aan de kassa is leidend.