OBZ SPRUITKOOL GRONINGER

2,39

Dit is een spruitkoolras voor wat zwaardere gronden. ‘Groninger’
geeft mooie, gave, niet te grote spruiten. 

Meer informatie →

Binnen 1-3 werkdagen in huis

Beschrijving

SPRUITKOOL GRONINGER

 

Dit is een spruitkoolras voor wat zwaardere gronden. ‘Groninger’
geeft mooie, gave, niet te grote spruiten. Het is een vroeg oogstbaar
ras dat zeer gelijkmatig produceert.
Zaaien: van half maart tot begin april, onder glas of direct in de
vollegrond. In de periode mei tot half juni uitplanten op onderlinge
afstanden van 70 x 40 cm. Plant spruitkool nooit in versbemeste of
erg humusrijke grond. Een te sterke groei kan losgevormde, open
spruiten veroorzaken. Spruitkool moet langzaam kunnen groeien,
dan wordt de kwaliteit het best. Zorg wel dat de grond steeds
voldoende vochtig blijft.
Oogst: in de periode november tot uiterlijk februari.

 

Productkenmerken

Morsink Dier & Hobby - leaf  Geschikt voor zwaardere gronden
Morsink Dier & Hobby - leaf  Geeft mooie gave, niet te grote spruiten
Morsink Dier & Hobby - leaf  Vroeg oogstbaar

Standplaats
Zaaien vollegrond ja
Standplaats licht Zonnig
Periodes
Zaaitijd binnen van maart
Zaaitijd binnen tot april
Oogsttijd van november
Oogsttijd tot februari
Advies en tips
Zaaiadvies onder glas of direct in vollegrond
Verzorgingsadvies houdt grond voldoende vochtig 
Extra informatie
Gewicht 0,011 kg
Merk

Oranjeband Zaden

Levertijd

1-3 dagen

Bestellen & Verzending

ONLINE BESTELLEN

Bij Morsink Dier & Hobby kun je een groot deel van het assortiment online bestellen. Gemak dient de mens, snappen wij dat? Ja natuurlijk! Hoe gezellig wij het ook vinden dat je bij ons in de winkel komt, soms komt het niet uit. Je bestelt dan eenvoudig jouw producten bij ons op de webshop. Je kunt je bestelling in de winkel ophalen of laten thuisbezorgen. Sommige artikelen worden niet thuisbezorgd en zijn alleen af te halen bij onze winkel, dit staat duidelijk vermeld. Voor je je bestelling plaatst zie je de eventuele verzendkosten. Alle getoonde prijzen zijn inclusief btw.

VERZENDKOSTEN

Je kunt je bestelling ook laten thuisbezorgen. Een bestelling bij Morsink Dier & Hobby wordt bij je thuis bezorgd vanaf €5,95 en is gratis bij bestellingen vanaf €75,-. Voor de meeste artikelen die je laat bezorgen geldt binnen 2-4 werkdagen bij je thuis geleverd. Langere levertijd om welke reden dan ook? Dan nemen wij contact met je op.

Bestellingen worden geleverd door verschillende vervoerders geleverd en kunnen dus ook een andere levertijd hebben. Als je zending door de betreffende vervoerder ontvangen is, krijg je per mail een track & trace code waarmee je de zending kunt volgen via de website of app van de betreffende vervoerder.

Voor een aantal artikelen berekenen wij een zogeheten transporttoeslag. Waarom? Omdat dat deze artikelen afwijken van de ‘standaard verzendnormen’ vanuit onze transporteurs. Denk hierbij bijvoorbeeld aan zware artikelen, deze moeten per stuk verpakt en verstuurd worden omdat de simpele reden dat pakketbezorgers het anders niet meer kunnen tillen. Of een bestelling heeft zo’n grote volume, denk aan hooibalen (je denkt misschien: verkopen jullie die echt online? Ja zeker!), waardoor het in meerdere pakketten verstuurd moet worden. Laatste voorbeeld: kwetsbare artikelen, die wij extra goed willen verpakken zodat het veilig bij jou thuis komt. 

TRANSPORTTOESLAG 

Maak je geen zorgen! De transporttoeslag zit al verwerkt bij in de verzendkosten die je ziet in jouw winkelwagen en besteloverzicht. Je komt niet voor onverwachte verrassingen te staan, geen extra kosten achteraf, geen kleine lettertjes. Zie je verzendkosten, maar zit jouw bestelling boven de €75? Dan heb je dus een artikel bij in de bestelling waar een transporttoeslag voor geldt.

PRIJZEN WINKEL VS. WEBSHOP

De afgelopen maanden stonden in het teken van prijswijzigingen, zo ook bij ons. Het lijkt erop dat prijzen langzaam aan het stabiliseren zijn. Inmiddels vind je zo’n 2.500 artikelen op onze webshop, daardoor kan het zijn dat er een prijs op de webshop afwijkt van de winkelprijs. Dit is natuurlijk niet de bedoeling en proberen wij te vermijden. Mocht een afwijkende prijs toch het geval zijn, dan hanteren wij de regel: de winkelprijs aan de kassa is leidend.