- 24 uur per dag online
- Scherpe prijzen
- Alles op gebied van hobby, dier en tuin
- Advies van echte vakmensen
- Snelle levering
OBZ NIGELLA, JUFFERTJE-IN-HET-GROEN MISS JEKYLL
€1,99
Nigella’s zijn de bekende eenjarige Juffertjes-in-het-groen. Dit
mengsel in zachte pasteltinten staat fantastisch in de border.
Binnen 1-3 werkdagen in huis
Beschrijving
NIGELLA, JUFFERTJE-IN-HET-GROEN MISS JEKYLL
Nigella’s zijn de bekende eenjarige Juffertjes-in-het-groen. Dit
mengsel in zachte pasteltinten staat fantastisch in de border. Om
te drogen kunnen zowel de zaaddozen als de bloemen worden
gebruikt. Hoogte 50 cm.
Zaaien: in de periode half april tot eind mei, direct in de
vollegrond op de plaats van bestemming. Zaai breedwerpig
op vochtig gemaakte grond. Na het zaaien een toplaagje
(3/4 cm) aarde over het zaad opbrengen en het geheel licht
aandrukken. Verplanten lukt achteraf niet zo best, dus zaai
niet te dik (zaad niet te dicht op elkaar). Na opkomst eventueel
uitdunnen (het teveel aan planten wegnemen). De planten
moeten uiteindelijk op 10 cm onderlinge afstand staan.
Regelmatig water geven.
Bloei: van juli tot in september.
Drogen: De bloemen in de volle bloei en/of de zaaddozen die
na de bloei aan de plant overblijven. Pluk ze met steel en hang ze
omgekeerd op een donkere, luchtige plek om te drogen.
Productkenmerken
| Standplaats | |
| Zaaien vollegrond | ja |
| Standplaats licht | Zon |
| Hoogte | 45 cm |
| Type | Eenjarig |
| Periodes | |
| Zaaitijd buiten van | april |
| Zaaitijd buiten tot | mei |
| Bloeitijd van | juli |
| Bloeitijd tot | september |
Extra informatie
| Gewicht | 0,011 kg |
|---|---|
| Merk |
Oranjeband Zaden |
| Levertijd |
1-3 dagen |
Bestellen & Verzending
ONLINE BESTELLEN
Bij Morsink Dier & Hobby kun je een groot deel van het assortiment online bestellen. Gemak dient de mens, snappen wij dat? Ja natuurlijk! Hoe gezellig wij het ook vinden dat je bij ons in de winkel komt, soms komt het niet uit. Je bestelt dan eenvoudig jouw producten bij ons op de webshop. Je kunt je bestelling in de winkel ophalen of laten thuisbezorgen. Sommige artikelen worden niet thuisbezorgd en zijn alleen af te halen bij onze winkel, dit staat duidelijk vermeld. Voor je je bestelling plaatst zie je de eventuele verzendkosten. Alle getoonde prijzen zijn inclusief btw.
VERZENDKOSTEN
Je kunt je bestelling ook laten thuisbezorgen. Een bestelling bij Morsink Dier & Hobby wordt bij je thuis bezorgd vanaf €5,95 en is gratis bij bestellingen vanaf €75,-. Voor de meeste artikelen die je laat bezorgen geldt binnen 2-4 werkdagen bij je thuis geleverd. Langere levertijd om welke reden dan ook? Dan nemen wij contact met je op.
Bestellingen worden geleverd door verschillende vervoerders geleverd en kunnen dus ook een andere levertijd hebben. Als je zending door de betreffende vervoerder ontvangen is, krijg je per mail een track & trace code waarmee je de zending kunt volgen via de website of app van de betreffende vervoerder.
Voor een aantal artikelen berekenen wij een zogeheten transporttoeslag. Waarom? Omdat dat deze artikelen afwijken van de ‘standaard verzendnormen’ vanuit onze transporteurs. Denk hierbij bijvoorbeeld aan zware artikelen, deze moeten per stuk verpakt en verstuurd worden omdat de simpele reden dat pakketbezorgers het anders niet meer kunnen tillen. Of een bestelling heeft zo’n grote volume, denk aan hooibalen (je denkt misschien: verkopen jullie die echt online? Ja zeker!), waardoor het in meerdere pakketten verstuurd moet worden. Laatste voorbeeld: kwetsbare artikelen, die wij extra goed willen verpakken zodat het veilig bij jou thuis komt.
TRANSPORTTOESLAG
Maak je geen zorgen! De transporttoeslag zit al verwerkt bij in de verzendkosten die je ziet in jouw winkelwagen en besteloverzicht. Je komt niet voor onverwachte verrassingen te staan, geen extra kosten achteraf, geen kleine lettertjes. Zie je verzendkosten, maar zit jouw bestelling boven de €75? Dan heb je dus een artikel bij in de bestelling waar een transporttoeslag voor geldt.
PRIJZEN WINKEL VS. WEBSHOP
De afgelopen maanden stonden in het teken van prijswijzigingen, zo ook bij ons. Het lijkt erop dat prijzen langzaam aan het stabiliseren zijn. Inmiddels vind je zo’n 2.500 artikelen op onze webshop, daardoor kan het zijn dat er een prijs op de webshop afwijkt van de winkelprijs. Dit is natuurlijk niet de bedoeling en proberen wij te vermijden. Mocht een afwijkende prijs toch het geval zijn, dan hanteren wij de regel: de winkelprijs aan de kassa is leidend.
