VOLIEREGAAS VERZINKT 100CM X 10M

43,75

Dit stevige gelaste gaas, wordt ook wel nertsengaas genoemd. Het wordt gebruikt bij het maken van volières, maar ook bij het maken van buitenverblijven van konijnen of andere kleine dieren.

Ook verkrijgbaar volieregaas verzinkt met maaswijdte 25,4mm.

Binnen 1-3 werkdagen in huis

Beschrijving

VOLIEREGAAS VERZINKT 100CM X 10M

Dit stevige gelaste gaas, wordt ook wel nertsengaas genoemd. Het wordt gebruikt bij het maken van volières, maar ook bij het maken van buitenverblijven van konijnen of andere kleine dieren.

Nertsengaas staat bekend om zijn enorm sterke kwaliteit, om bestand te zijn tegen de serieuze bijtkracht van nertsen. 

Ook verkrijgbaar volieregaas verzinkt met maaswijdte 25,4mm

EIGENSCHAPPEN

Diameter draad 0,8mm
Maas wijdte/hoogte 12,7 x 12,7mm
Hoogte 100cm
Lengte 10m
Materiaal Gelast, verzinkt
Extra informatie
Gewicht 4,9 kg
Levertijd

1-3 dagen

Beoordelingen (0)

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Bestellen & Verzending

ONLINE BESTELLEN

Bij Morsink Dier & Hobby kun je een groot deel van het assortiment online bestellen. Gemak dient de mens, snappen wij dat? Ja natuurlijk! Hoe gezellig wij het ook vinden dat je bij ons in de winkel komt, soms komt het niet uit. Je bestelt dan eenvoudig jouw producten bij ons op de webshop. Je kunt je bestelling in de winkel ophalen of laten thuisbezorgen. Sommige artikelen worden niet thuisbezorgd en zijn alleen af te halen bij onze winkel, dit staat duidelijk vermeld. Voor je je bestelling plaatst zie je de eventuele verzendkosten. Alle getoonde prijzen zijn inclusief btw.

VERZENDKOSTEN

Je kunt je bestelling ook laten thuisbezorgen. Een bestelling bij Morsink Dier & Hobby wordt bij je thuis bezorgd vanaf €5,95 en is gratis bij bestellingen vanaf €75,-. Voor de meeste artikelen die je laat bezorgen geldt binnen 2-4 werkdagen bij je thuis geleverd. Langere levertijd om welke reden dan ook? Dan nemen wij contact met je op.

Bestellingen worden geleverd door verschillende vervoerders geleverd en kunnen dus ook een andere levertijd hebben. Als je zending door de betreffende vervoerder ontvangen is, krijg je per mail een track & trace code waarmee je de zending kunt volgen via de website of app van de betreffende vervoerder.

Voor een aantal artikelen berekenen wij een zogeheten transporttoeslag. Waarom? Omdat dat deze artikelen afwijken van de ‘standaard verzendnormen’ vanuit onze transporteurs. Denk hierbij bijvoorbeeld aan zware artikelen, deze moeten per stuk verpakt en verstuurd worden omdat de simpele reden dat pakketbezorgers het anders niet meer kunnen tillen. Of een bestelling heeft zo’n grote volume, denk aan hooibalen (je denkt misschien: verkopen jullie die echt online? Ja zeker!), waardoor het in meerdere pakketten verstuurd moet worden. Laatste voorbeeld: kwetsbare artikelen, die wij extra goed willen verpakken zodat het veilig bij jou thuis komt. 

TRANSPORTTOESLAG 

Maak je geen zorgen! De transporttoeslag zit al verwerkt bij in de verzendkosten die je ziet in jouw winkelwagen en besteloverzicht. Je komt niet voor onverwachte verrassingen te staan, geen extra kosten achteraf, geen kleine lettertjes. Zie je verzendkosten, maar zit jouw bestelling boven de €75? Dan heb je dus een artikel bij in de bestelling waar een transporttoeslag voor geldt.

PRIJZEN WINKEL VS. WEBSHOP

De afgelopen maanden stonden in het teken van prijswijzigingen, zo ook bij ons. Het lijkt erop dat prijzen langzaam aan het stabiliseren zijn. Inmiddels vind je zo’n 2.500 artikelen op onze webshop, daardoor kan het zijn dat er een prijs op de webshop afwijkt van de winkelprijs. Dit is natuurlijk niet de bedoeling en proberen wij te vermijden. Mocht een afwijkende prijs toch het geval zijn, dan hanteren wij de regel: de winkelprijs aan de kassa is leidend.