NATURAL VITAMINOR 850 GRAM

10,55

Natural Vitaminor, ook wel biergist, is een 100% natuurlijk product dat rijk is aan aminozuren en vitamine B. Natuurlijke B-vitaminen zijn belangrijk voor de vertering van suikers, proteïnen en vetten en verbeteren daardoor de prestaties tijdens een wedvlucht.

Binnen 1-3 werkdagen in huis

Beschrijving

NATURAL VITAMINOR 850 GRAM

Natural Vitaminor, ook wel biergist, is een 100% natuurlijk product dat rijk is aan aminozuren en vitamine B. Natuurlijke B-vitaminen zijn belangrijk voor de vertering van suikers, proteïnen en vetten en verbeteren daardoor de prestaties tijdens een wedvlucht.

B-vitaminen hebben een positieve invloed op de inspanningen die duiven moeten leveren. Door Natural Vitaminor aan jonge duiven te geven wordt de groei optimaal gestimuleerd en verbetert de weerstand tegen verschillende ziekten en stress.

Het is bewezen dat Vitaminor een positief effect heeft op de vruchtbaarheid van nestduiven en op het energieniveau van jonge duiven. 

GEBRUIKSAANWIJZING:

  • Tijdens kweek en in de rui: minstens 2x per week.
  • Voor het sportseizoen: tien dagen onder het portie granen om de fysieke conditie te stimuleren.
  • Tijdens het sportseizoen: op de dag van thuiskomst en de dag erna toevoegen aan de zuiveringsmengeling voor een snel herstel.
  • Na elke behandeling van een ziekte: tijdens en na een behandeling tegen o.a. trichomoniasis, wormen en coccidiose. 
Extra informatie
Gewicht 0,850 kg
Inhoud

850 GR

Levertijd

1-3 dagen

Merk

Natural

Beoordelingen (0)

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.

Over Natural
Natural biedt de complete oplossing voor wedstrijdduiven. De 100% natuurlijke graanmengelingen en supplementen worden getest door echte duivenliefhebbers in het kweekstation.
Bestellen & Verzending

ONLINE BESTELLEN

Bij Morsink Dier & Hobby kun je een groot deel van het assortiment online bestellen. Gemak dient de mens, snappen wij dat? Ja natuurlijk! Hoe gezellig wij het ook vinden dat je bij ons in de winkel komt, soms komt het niet uit. Je bestelt dan eenvoudig jouw producten bij ons op de webshop. Je kunt je bestelling in de winkel ophalen of laten thuisbezorgen. Sommige artikelen worden niet thuisbezorgd en zijn alleen af te halen bij onze winkel, dit staat duidelijk vermeld. Voor je je bestelling plaatst zie je de eventuele verzendkosten. Alle getoonde prijzen zijn inclusief btw.

VERZENDKOSTEN

Je kunt je bestelling ook laten thuisbezorgen. Een bestelling bij Morsink Dier & Hobby wordt bij je thuis bezorgd vanaf €5,95 en is gratis bij bestellingen vanaf €75,-. Voor de meeste artikelen die je laat bezorgen geldt binnen 2-4 werkdagen bij je thuis geleverd. Langere levertijd om welke reden dan ook? Dan nemen wij contact met je op.

Bestellingen worden geleverd door verschillende vervoerders geleverd en kunnen dus ook een andere levertijd hebben. Als je zending door de betreffende vervoerder ontvangen is, krijg je per mail een track & trace code waarmee je de zending kunt volgen via de website of app van de betreffende vervoerder.

Voor een aantal artikelen berekenen wij een zogeheten transporttoeslag. Waarom? Omdat dat deze artikelen afwijken van de ‘standaard verzendnormen’ vanuit onze transporteurs. Denk hierbij bijvoorbeeld aan zware artikelen, deze moeten per stuk verpakt en verstuurd worden omdat de simpele reden dat pakketbezorgers het anders niet meer kunnen tillen. Of een bestelling heeft zo’n grote volume, denk aan hooibalen (je denkt misschien: verkopen jullie die echt online? Ja zeker!), waardoor het in meerdere pakketten verstuurd moet worden. Laatste voorbeeld: kwetsbare artikelen, die wij extra goed willen verpakken zodat het veilig bij jou thuis komt. 

TRANSPORTTOESLAG 

Maak je geen zorgen! De transporttoeslag zit al verwerkt bij in de verzendkosten die je ziet in jouw winkelwagen en besteloverzicht. Je komt niet voor onverwachte verrassingen te staan, geen extra kosten achteraf, geen kleine lettertjes. Zie je verzendkosten, maar zit jouw bestelling boven de €75? Dan heb je dus een artikel bij in de bestelling waar een transporttoeslag voor geldt.

PRIJZEN WINKEL VS. WEBSHOP

De afgelopen maanden stonden in het teken van prijswijzigingen, zo ook bij ons. Het lijkt erop dat prijzen langzaam aan het stabiliseren zijn. Inmiddels vind je zo’n 2.500 artikelen op onze webshop, daardoor kan het zijn dat er een prijs op de webshop afwijkt van de winkelprijs. Dit is natuurlijk niet de bedoeling en proberen wij te vermijden. Mocht een afwijkende prijs toch het geval zijn, dan hanteren wij de regel: de winkelprijs aan de kassa is leidend.